Date Teams/Event Time Score Links
February
Sat. 23 vs. Buena Vista University (Iowa) @ Rochester, Minn. Final - 6 innings W, 8-0
  RCTC Dome
  vs. University of St. Thomas (Minn.) @ Rochester, Minn. Final - 5 innings L, 9-1
  RCTC Dome
Sun. 24 vs. Gustavus Adolphus College (Minn.) @ Rochester, Minn. Final - 5 innings W, 11-0
  RCTC Dome
  vs. Nebraska Wesleyan University @ Rochester, Minn. Final W, 8-2
  RCTC Dome
 
March
Sat. 23 at Loras College (Iowa) Final L, 2-1
  at Loras College (Iowa) Final W, 10-7
Sun. 24 at Wartburg College (Iowa) Final - 5 innings L, 13-5
  at Wartburg College (Iowa) Final - 5 innings L, 11-3
Tue. 26 vs. St. Olaf College (Minn.) @ Clermont, Fla. Final W, 6-5
  vs. Thomas College (Maine) @ Clermont, Fla. Final W, 7-0
Wed. 27 vs. St. Catherine University (Minn.) @ Clermont, Fla. Final L, 5-1
  vs. Franklin College (Ind.) @ Clermont, Fla. Final L, 6-2
Fri. 29 vs. The College of New Rochelle (N.Y.) @ Clermont, Fla. Final W, 8-2
  vs. Colby College (Maine) @ Clermont, Fla. Final - 6 innings W, 8-0
Sat. 30 vs. University of Chicago (Ill.) @ Clermont, Fla. Final - 5 innings W, 11-0
  vs. University of Chicago (Ill.) @ Clermont, Fla. Final W, 5-2
 
April
Thu. 4 vs. Lakeland University Final W, 4-2
  vs. Lakeland University Final L, 3-2
Sat. 6 at UW-La Crosse * Final L, 6-3
  at UW-La Crosse * Final - 5 innings W, 12-2
Tue. 9 vs. UW-Whitewater * Final L, 5-0
  vs. UW-Whitewater * Final W, 5-4
Sat. 13 vs. UW-Stout * @ Whitewater Final W, 5-3
  vs. UW-Stout * @ Whitewater Final W, 10-3
Tue. 16 vs. Ripon College Final - 5 innings W, 11-0
  vs. Ripon College Final - 5 innings W, 10-2
Fri. 19 vs. UW-Platteville * Final L, 1-0
  vs. UW-Platteville * Final W, 7-2
Tue. 23 at St. Norbert College Final W, 1-0
  at St. Norbert College Final L, 4-0
Wed. 24 at UW-Stevens Point * Final L, 2-1
  at UW-Stevens Point * Final - 5 innings L, 10-2
Fri. 26 vs. UW-Eau Claire * Final L, 4-2
  vs. UW-Eau Claire * Final L, 7-6
Sun. 28 at UW-River Falls * Final W, 5-4
  at UW-River Falls * Final - 5 innings W, 9-1
 
May
Fri. 3 vs. UW-La Crosse % @ Whitewater Final W, 13-4
  WIAC Championship - First Round
  at UW-Whitewater % Final W, 7-2
  WIAC Championship - Second Round
Sat. 4 vs. UW-Eau Claire % @ Whitewater Final - 5 innings L, 10-2
  WIAC Championship - Third Round
  vs. UW-La Crosse % @ Whitewater Final - 8 innings L, 6-2
  WIAC Championship - Semifinal
 
February
Fri. 21 vs. Marian University 5:00 PM
  UW-Oshkosh Rec Plex
  vs. Marian University 7:00 PM
  UW-Oshkosh Rec Plex
 
March
Fri. 6 vs. Lake Forest College (Ill.) @ Rosemont, Ill. - The Dome 7:00 PM
  vs. Buena Vista University (Iowa) @ Rosemont, Ill. - The Dome 9:00 PM
Sun. 8 vs. Buena Vista University (Iowa) @ Rosemont, Ill. - The Dome 1:00 PM
  vs. University of Chicago (Ill.) @ Rosemont, Ill. - The Dome 3:00 PM
Sat. 21 vs. Plattsburgh State (N.Y.) @ Clermont, Fla. - Hancock Recreational Complex, Field 1 9:00 AM
  Central Time
  vs. Calvin University (Mich.) @ Clermont, Fla. - Hancock Recreational Complex, Field 3 11:30 AM
  Central Time
Sun. 22 vs. Oberlin College (Ohio) @ Clermont, Fla. - Hancock Recreational Complex, Field 4 9:15 AM
  Central Time
  vs. Tufts University (Mass.) @ Clermont, Fla. - Hancock Recreational Complex, Field 4 11:30 AM
  Central Time
Tue. 24 vs. Wellesley College (Mass.) @ Clermont, Fla. - Legends Way Ballfields, Field 1 9:00 AM
  Central Time
  vs. Elmhurst College (Ill.) @ Clermont, Fla. - Legends Way Ballfields, Field 1 11:15 AM
  Central Time
Wed. 25 vs. Carleton College (Minn.) @ Clermont, Fla. - Hancock Recreational Complex, Field 5 9:15 AM
  Central Time
  vs. Massachusetts Institute of Technology @ Clermont, Fla. - Hancock Recreational Complex, Field 5 11:30 AM
  Central Time
Fri. 27 vs. Thomas College (Maine) @ Clermont, Fla. - Legends Way Ballfields, Field 2 10:45 AM
  Central Time
  vs. Augustana College (Ill.) @ Clermont, Fla. - Legends Way Ballfields, Field 2 1:15 PM
  Central Time
 
April
Wed. 1 at UW-Whitewater * 2:00 PM
  at UW-Whitewater * 4:00 PM
Thu. 2 at Wisconsin Lutheran College 3:00 PM
  at Wisconsin Lutheran College 5:00 PM
Sun. 5 at UW-Eau Claire * 1:00 PM
  at UW-Eau Claire * 3:00 PM
Tue. 7 at Lakeland University 3:00 PM
  at Lakeland University 5:00 PM
Thu. 9 vs. Loras College (Iowa) 3:00 PM
  vs. Loras College (Iowa) 5:00 PM
Sat. 11 vs. UW-La Crosse * 1:00 PM
  vs. UW-La Crosse * 3:00 PM
Tue. 14 vs. UW-Stevens Point * 2:00 PM
  vs. UW-Stevens Point * 4:00 PM
Wed. 15 at Ripon College 3:00 PM
  at Ripon College 5:00 PM
Sat. 18 vs. UW-River Falls * 2:00 PM
  vs. UW-River Falls * 4:00 PM
Sun. 19 vs. UW-Stout * 1:00 PM
  vs. UW-Stout * 3:00 PM
Wed. 22 vs. St. Norbert College 3:00 PM
  vs. St. Norbert College 5:00 PM
Sat. 25 at UW-Platteville * 1:00 PM
  at UW-Platteville * 3:00 PM
 
May
Fri. 1 vs. TBA @ TBA TBA
  WIAC Championship
Sat. 2 vs. TBA @ TBA TBA
  WIAC Championship
Sun. 3 vs. TBA @ TBA TBA
  WIAC Championship
* Conference
% Post season
Bold team: Home event